مصاحبه با دکتر مهدی تهرانی‌دوست، دبیر علمی هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی       مصاحبه با دکتر رضا خسروآبادی، دبیر علمی هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی       مصاحبه با دکتر علیرضا مرادی رئیس هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی       هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی به صورت مجازی و رایگان برای عموم دانشجویان و علاقمندان برگزار خواهد شد   تماس با ما     English
اخبار News


             
عنوان اخبارتاریخبازدید
- مصاحبه با دکتر مهدی تهرانی‌دوست، دبیر علمی هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی

آقای دکتر شما وضع پژوهشی دانشجویان در همایش علوم شناختی و ارائههای ایشان را چطور ارزیابی میکنید؟ چون در ابتدا قرار بود همایش به صورت حضوری باشد و هم ارائه پوستر داشته باشیم و هم ارائه شفاهی، چیزی حدود سیصد مقاله در حوزههای مختلف به ما رسیده بود. این حوزهها شامل علوم اعصاب شناختی و بالینی، زبان شناسی شناختی، هوش مصنوعی و تکنولوژیهای شناختی، فلسفه ذهن، حوزههای روانشناسی شناختی، شناخت اجتماعی و آ ادامه مطلب...


1399/5/29 265
- مصاحبه با دکتر رضا خسروآبادی، دبیر علمی هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی

آقای دکتر ما در این همایش چند سخنران خارجی داریم و ایشان در چه حیطههایی سخنرانی خواهند کرد؟ ما پنج سخنران خارجی در حیطههای مختلف داریم و این دوستان کینوت اسپیکر هستند؛ آقای کورکن میکائیلیان از استرالیا که بیشتر در زمینه زبانشناسی شناختی کار میکنند و از افراد شناختهشده در زمینهٔ آموزش و پرورش شناختی هستند و عنوان سخنرانیشان نیز Truth and Authenticity in Observer Perspective Memory است. آقای ع ادامه مطلب...


1399/5/29 237
- مصاحبه با دکتر علیرضا مرادی رئیس هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی

آقای دکتر در ابتدا به این پرسش بپردازیم که این همایش از کی برنامه ریزی شد و چه روندی را تا به اجرا طی کرده است؟ همایش طبق برنامه قبلی بنا بود که در اواخر فروردین ماه به شکل حضوری برگزار شود. مقدماتش هم از قبل آماده شده بود و یک سال روی آن کار شده بود؛ سخنرانان کلیدی و خارجی نیز هماهنگ شده بودند و در مجموع بسیاری موارد پیشبینی شده بود. اما متاسفانه مسئله کرونا ادامه مطلب...


1399/5/29 247
- هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی به صورت مجازی و رایگان برای عموم دانشجویان و علاقمندان برگزار خواهد شد
هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی توسط موسسه آموزش عالی علوم شناختی و با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی به صورت مجازی و رایگان برای عموم دانشجویان و علاقمندان برگزار خواهد شد. زمان برگزاری همایش به صورت مجازی: ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه - ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۹ نشانی وبینار دانشگاه شهید بهشتی: www.sbu.ac.ir/webinar/pages/default.aspx
1399/5/16 707ورود اعضا
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
درباره ایران
اخبار
برنامه های همایش
پیام ها

دانشجویان، اساتید، محققان و همکاران فرهیخته محترم

با استعانت از درگاه حضرت حق مایه بسی خوشوقتی است که برگزاری هشتمین همایش بین ‏المللی علوم شناختی که در تاریخ 30 و 31 مرداد - 6 و 7 شهریور 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد را اعلام نمایم.

بدون تردید برگزاری این همایش علمی با حضور فرهیختگان و صاحبنظران برجسته خارجی و داخلی و نیز جوانان محقق و دانشجویان عزیز، فرصت کم نظیری را فراهم می کند تا دستاوردهای ارزشمند علمی اعم از پژوهش‏های بنیادی و یا مطالعات کاربردی را در قالب محورهای همایش در اختیار علاقمندان قرار دهند.

همانطور که مستحضرید علوم شناختی شاهراه تلاقی علوم مختلف مانند علوم اعصاب، شاخه‏های مختلف پزشکی (مانند تصویربرداری مغزی، روانپزشکی، پزشکی سالمندان و...)، علوم مهندسی و رایانه، زبان شناسی شناختی، فلسفه ذهن، آموزش و پرورش شناختی، روانشناسی شناختی، شناخت اجتماعی و ... می باشد. از این رو فرصتی است تا طیف وسیعی از متخصصان رشته های مذکور به بحث و تبادل نظر، و نقد و بررسی یافته‏های علمی بپردازند. چنین تعاملات علمی بدون شک زمینه ساز طرح ایده‏های نو برای انجام پژوهشهای آتی و همکاریهای میان رشته‏ای می گردد. علاوه بر این فرصت مغتمی برای همکاریهای علمی بین‏ المللی و میان دانشگاهی فراهم می گردد تا از این رهگذر شاهد رشد و شکوفایی درخور و مناسب دانشجویان و محققان از یک طرف و نزدیک شدن به مرزهای دانش از طرف دیگرد باشیم. تداوم این روند در گذر زمان موجب خواهد شد تا دانشگاهها، مراکز علمی و متخصصان نقش خود را در ارتقاء دانش علوم شناختی به نحو شایسته ایفا نمایند.

در هشتمین همایش بین‏المللی علوم شناختی مباحث علمی و پژوهشی در قالب سخنرانیهای کلیدی، میزگرد‏های علمی، ارائه مقالات به صورت سخنرانی و پوستر، کارگاههای آموزشی توسط محققین خارجی و داخلی ارائه خواهد شد.

این همایش توسط موسسه آموزش عالی علوم شناختی با همراهی ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی و دانشگاه شهید بهشتی و نیز همکاری دانشگاهها و نهادهای علمی و پژوهشی مختلف کشور برگزار می گردد که از مشارکت همه آنها صمیمانه سپاسگزاری می گردد.

اینجانب ضمن تشکر از برگزار کنندگان همایش، اطمینان دارم حضور و مشارکت کلیه اساتید، متخصصان و دانشجویان عرصه های مرتبط زمینه را برای تحقق اهداف عالی همایش در دستیابی به همکاریهای گسترده میان رشته‏ای و دانشگاهی و حرکت در مرزهای دانش فراهم خواهد کرد.

دکتر علیرضا مرادی

رئیس هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی

پژوهشگران محترم

این افتخار را داریم که تمامی دانشمندان و محققین در حوزه علوم شناختی را به هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی دعوت نماییم. این همایش توسط موسسه آموزش عالی علوم شناختی با همراهی دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ 30 و 31 مرداد - 6 و 7 شهریور 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این رویداد علمی حوزه های مختلف علوم شناختی از جمله روانشناسی شناختی، علوم اعصاب شناختی، مدل سازی شناختی، زبان شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی و فلسفه ذهن توسط دانشمندان و محققین ملی و بین المللی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

از طرف دیگر مقالات تحقیقی بسیاری در قالب سمپوزیوم های متعدد و پوستر نیز توسط محققین ارائه خواهد شد. همچنین بخش قابل توجهی از همایش به میزگردهایی که توسط اندیشمندان حوزه علوم شناختی برگزار خواهد شد اختصاص یافته است. امید است که این رویداد علمی سه روزه مورد استفاده دانشجویان، محققین و دانشمندان علوم شناختی قرار گیرد. 

دکتر مهدی تهرانی دوست

دکتر رضا خسروآبادی

 

دبیران علمی هشتمین همایش بین المللی علوم شناختی

 

 

 

حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 117
ماه جاری 9021
کل مراجعات 106386
دبیرخانه علمی: مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی
تلفن: 76291130-021